RECETA

Si ta përgatitni gjalpin në shtëpinë tuaj

Përbërësit: gjysmë filxhani qumësht/ujë, një filxhan vaj (luledielli apo përzierje vaj ulliri dhe vaj luledielli) ose gjysmë filxhani vaj luledielli dhe gjysmë filxhani vaji kokosi, një e verdhë e vezës, një lugë çaji lëng limoni, […]