SHOWBIZ

E bija është milionere/ Nëna e Rita Orës e thotë hapur: Ne jetojmë si gjithë shqiptarët e tjerë: Lajmë enët dhe banjon vetë

Mamaja e Rita Orës zbuloi më shumë për jetën e këngëtares. Vera tregoi se Rita në shtëpi është si çdo vajzë normale dhe e ndihmon me punët. “Rita e di që në familje jemi normalë, […]

LAJME

Rama prezanton master-planin për portin e Durrësit: Do të realizohet brenda 5 viteve të ardhshme i ndarë në 5 faza

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar mbrëmjen e sotme master-planin për portin e Durrësit, duke theksuar se projekti kërkon 4-5 vite për t’u realizuar. Kreu i qeverisë tha se projekti është i ndarë në 5 faza, […]