SPORT

Policia bastis zyrat e Barcelonës, ka dhe arrestime

Josep Maria Bartomeu është arrestuar nga policia spanjolle për përfshirjen e tij në skandalin e fushatës së ‘Barcagate’ gjatë kohës së tij si president i klubit. Bartomeu është një nga tre personat që janë arrestuar […]