SHOWBIZ

‘’Do ndaheshim për 1 muaj’’/ Einxhel Shkira dhe DJ Dagz ironizojnë të gjithë skeptikët e lidhjes së tyre

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë një nga çiftet që u krijuan gjatë reality-show ‘’Big Brother Vip’’. Në fillimet e romancës ata hezituan të nisnin një lidhje brenda shtëpisë, por me kalimin e kohës pranuan […]