LAJME

Rama prezanton master-planin për portin e Durrësit: Do të realizohet brenda 5 viteve të ardhshme i ndarë në 5 faza

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar mbrëmjen e sotme master-planin për portin e Durrësit, duke theksuar se projekti kërkon 4-5 vite për t’u realizuar. Kreu i qeverisë tha se projekti është i ndarë në 5 faza, […]

LAJME

Ngjarja e rëndë ne Kavaje, 48-vjeçari e mori gruan nga shtëpia e prindërve, e mbylli në makinë dhe më pas i vuri fla.kën, zbulohet arsyeja

Report Tv mëson detaje të reja nga ngjarja e rëndë që u zbulua ditën e sotme në Kavajë. Bilbil Shirja 48-vjeç ka dj egur për zë gjalli në makinë gruan e tij Fëllënza Shirja, 45-vjeçe. […]