AKTUALE

Horoskopi, E Marte 22 Mars 2022

Dashi: Në dashuri situata nuk është aq e keqe. Nëse keni kontakt me një person të shenjës së Peshores dhe Bricjapit, mund të lindë një dashuri e bukur. Në punë, situata është mjaft e qetë […]

AKTUALE

Dyshohej si një ndër grabitësit e biznesmenit të njohur në Fushë-Krujë, gjendet i vetëv arur në banesë 37-vjeçari

Një nga anëtarët e grupit të gra bitjeve “Hijet e Natës”, Saimir Kuçi është gjetur mbrëmë i pajetë në banesën e tij në Tiranë. Mësohet se kanë qenë familjarët e tij ata që e kanë […]

AKTUALE

Nëna me foshnjën tetë muajshe po mbahej mbyIIur në dhomë. PoIicia tregon se çfarë gjeti në vendin e ngjarjes

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të “privimit të kundërli gjshëm të lirisë” në qytetin e Pejës. Njësitet policore pas pranimit të informatës se një vik timë është duke u mbajtur e mbyllur […]

AKTUALE

Video të rënda/ Tymi mbulon zonën, copat e shpërndara nëpër pyll, dalin pamjet nga rrëzimi i avionit më 133 pasagjerë brenda

Një avion boeing me 133 pasagjerë në bord është rrëzuar në Kinë. Avioni i përket kompanisë China Eastern Airlines. Avioni që transportonte 133 pasagjerë nga Kunming në Guangzhou pësoi një aksident në rajonin e Guangxi […]