DJ nga Vushtria me nuse nga Shqipëria. A i pëlqej familjes së Dj PM-it nusja nga Shqipëria?

Dj Pm dhe Dj Dagz u bënë pjesë e shout real “Big Brother VIP Albania”, por jo të dy e vazhduan rrugëtimin bashkë.

Dj Dagz po e vazhdon rrugëtimin, ani pse tha se është i pa ndarë nga shoku dhe kolegu i tij PM, i cili ka kohë që ka dalë nga loja, shkruan “Kosovarja”.

PM e fitoi zemren e blogeres Sara Berisha, e cila duket të jetë mjaftë e dhënë pas DJ-të kosovar.

Dj nga Vushtria me nuse nga Shqipëria.

A thua a po ka pëlqejnë më shtëpi? /Kosovarja/