Tra.gjike! I riu 21-vjeçar del para trenit dhe vd.es në vend

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në relacionin Gjevgjeli – Shkup, rreth orës 11:40 në Veles, ku një tren ka marrë para një 21-vjeçar i cili ka ndërruar jetë direkt.

Për shkak të ak sidentit, trafiku në qytet ishte i bllokur për shkak se treni kishte bllokuar kalimin te ura e re, njofton Policia e Velesit.