Antonela ka lidhje me Salsano Rrapin? Ja çfarë po kurdisin të dy bashkë: Ti je më përthithësja

Konkurrentja e “Për’puthen”, Antonela Berisha është një ndër emrat më të komentuar në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka bërë të ditur se këtë të dielë do të jetë pjesë e programit të humorit “Portokalli” që transmetohet në “Top Channel”.

Ajo ka publikuar në InstaStory një video ku shihet me Salsano Rrapin dhe ku tregon se do të ketë një rol në rubrikën “Për’thithen”.

Antonela: Ky është njishi, aktori më i mirë. Salsano: Jo, jo unë jam aktori më i dobët. Ti je “Për’thithsja… Për’puthsja” më e mirë (qeshin). Bukuroshja nuk ka dhënë më shumë detaje përsa i përket rolit të saj në këtë program.