KURIOZITETE

Shqiptarët nuk pyesin më për dimrin/ Shkojnë në plazh dhe veshin rrobat e banjës: Do lahemi se qenka uji i ngrohtë

Temperaturat e larta gjatë kësaj fundjave kanë bërë që njerëzit të dalin për të shijuar bregdetin e Durrësit. Qytetarë të shumtë janë drejtuar drejt plazhit të Durrësit, të Golemit, por edhe të Gjirit të Lalzit. […]

KURIOZITETE

Për pak dha shpirt dhe trishtoi prindërit, e reja hap sytë në momentin e fundit: Oh Zot faleminderit, kjo ishte një mrekulli

Ketjana 25-vjeç nga Kruja është bërë pjesë e rubrikës “Ka një mesazh për ty” për të rrëfyer historinë e saj të dh imbshme dhe për të falenderuar prindërit dhe gjithë të afërmit e saj për […]