Vr asje e rëndë në Prishtinë, babai qëIIon për vd.ekje djalin e tij

Një vr asje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në rrugën “Ndue Përlleshi” në Prishtinë.

Burime të lajmi. net kanë treguar se babai e ka që lluar për vd ekje të birin e tij për motive që ende mbesin enigmë, shkruan lajmi. net.

Sipas këtyre burimeve, vik tima është A.K ka vdekur në vend dhe policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

Lajmi. net ka tentuar të marrë konfirmimin nga Policia e Kosovës por të njëjtit ende nuk kanë kthyer përgjigje.

Lajmi. net do t’iu mbajë të informuar lidhur me rastin. /Lajmi.net/