Hoqi dorë nga automobilizmi, ish-pilotja fiton ‘thasë me para’ me filmat me “pullë të kuqe”

Nga bota e automobilizmit te filmat për të rritur.

Renee Gracie vendosi të heqë dorë nga “shpejtësia” dhe “marshi” e tashmë duket shumë e lumtur në aventurën e saj të re, te filmat me “pullë të kuqe”.

25-vjeçarja tani fiton 14.500 euro në javë në platformën me përmbajtje për të rritur, “Only Fans”.

Megjithatë, australiania vijon të jetë e apasionuar pas makinave, teksa së fundmi i ka shtuar koleksionit të saj një “Mercedes Benz AMG Roadster” me vlerë 215.000 euro.

Renee ka bërë të ditur se disa kohë më parë kishte menduar që të hiqte dorë nga karriera në filmat me “pullë të kuqe”, por kishte qenë i ati që nuk e kishte lejuar.

“Po bën një thes me para, mos u ndal”, i ka thënë babai ish-pilotes.