KURIOZITETE

I morën je.tën në mënyrë të dh.imbshme adoleshentes shqiptare, dalin në dritë detaje tm.erruese: Një burrë

Personi që do të “zhbllokojë” sekretet që çuan në vd.ekjen fatale të një vajze 16-vjeçare shqiptare në orët e para të mëngjesit të 15 korrikut, duket se është gjetur nga policia në Trikala. Megjithëse vd.ekja […]

AKTUALE

Anesteziologët e braktisin QKUK-në

Tre anesteziologë e kanë lëshuar punën të hënën në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK). Këtë e ka konfirmuar për Radion Evropa e Lirë, Nehat Baftiu, drejtor i Klinikës së Anesteziologjisë dhe Mjekimit Intensiv. Ai […]

No Picture
SHOWBIZ

Enca në bi.kine hap këmbët, çmend fansat

Këngëtarja Enca Haxhiu ka vazhduar me provokime nga pushimet e saj pas pandemisë. Shumë këngëtarë kanë zgjedhur të jenë në bregdet pas lehtësimit të masave kundër CO VID-19. E këtë ata po e bëjnë duke […]