Pas ndarjes nga Aleksi, Rudina Dembacaj tregon kush e mbajti shtëpinë e tyre (Foto)

Rudina Dembacaj ka realizuar së fundmi një bisedë me ndjekësit në Instastory.

Ajo iu ka kthyer përgjigje pyetjeve të ndryshme që i kanë drejtuar dhe është treguar shumë e hapur për jetën private.

Para disa kohësh, Rudina dhe ish bashkëshorti, Aleksi, i dhanë fund lidhjes së tyre.

Më vonë aktorja bëri publike lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku.

Nisur nga kjo ndjekësit e kanë pyetur se ç’është bërë me shtëpinë ku dikur ajo, Viktoria dhe Aleksi jetonin së bashku.

“Po shtëpinë e vjetër kujt ia le?”, i shkruan dikush.

Rudina ka treguar se shtëpinë pas ndarjes e ka mbajtur Aleksi dhe kur të rritet Viki, shtëpia do të jetë dhe e saj.